DOKUMENTUM MEGNYITÁSÁHOZ KATTINTSON A KÉPRE!

Nyílt nap a Meserét Óvodában

2024. április 9. -én kedden 16,30 órától szeretettel várjuk leendő óvodásaink szüleit a Meserét Lajosmizsei Napközi Otthonos Óvoda székhely intézményébe (Attila u. 6.). Azokat is, akik a Szent Lajos utcai vagy a Rákóczi utcai tagintézményt szeretnék választani.

Szeretnénk megmutatni, milyen szeretetteljes légkör várja a gyermekeket. Lehetőségük lesz betekinteni a csoportokba és beszélgetni az óvó nénikkel. Tájékoztatást kaphatnak arról, hogy milyen összetételű csoportok várják a gyerekeket, mindhárom tagintézményünkben.

Ezen a napon választ adunk a beiratkozással kapcsolatban és minden más felmerülő kérdésre.

Lehetőség lesz beiratkozási nyomtatványok átvételére. (A nyomtatványok az óvoda honlapjáról is letölthetőek)

A beiratkozás ezen a nyomtatványok kitöltésével és a kért egyéb dokumentumok hiánytalan meglétével valósulhat meg.

DOKUMENTUM MEGNYITÁSÁHOZ KATTINTSON A KÉPRE!